Výrobce manžetových knoflíčků na zakázku

Firma Gifts Service je profesionální a spolehlivý zástupce výrobce manžetových knoflíčků na zakázku. Dále pro Vás na zakázku vyrobíme spony na kravatu, spony na peníze, RFID peněženky či odznaky. Zastupujeme asijského výrobce výše uvedených produktů a zprostředkováváme jejich zakázkovou malosériovou výrobu ale i polotovarů pro další jejich další výrobu v České republice. Náš výrobce disponuje dlouholetou zkušeností a nejnovějšími technologiemi v tomto oboru. Tato specializace nám umožňuje být v daném segmentu profesionály a nashromážděné zkušenosti nám pomáhají eliminovat chyby a kvalitativní problémy. Našimi zákazníky jsou reklamní agentury i koncový zákazníci.

výrobce manžetových knoflíčků na zakázku

Gifts Service – výrobce manžetových knoflíčků na zakázku

Naším cílem je dlouhodobá strategie, a proto žádné reklamní agentuře nehrozí, že bychom jakkoli kontaktovali koncového zákazníka.

Konkurenční výhody výrobce manžetových knoflíčků na zakázku

Vzhledem k našim zkušenostem a unikátnímu zázemí si můžeme dovolit nabídnout garanci nejnižší ceny. Disponujeme pobočkami v České republice, dále Německu, Polsku, Maďarsku, Rumunsku, Číně a Hong Kongu. Jak dosáhnout na nejnižší cenu reklamních předmětů? Klíčem k úspěchu je plánování. Nejčastější chybou, která vede ke zbytečným nákladům je absence plánování. Doprava u některých předmětů tvoří až 2/3 ceny a z toho je patrné jak mnoho lze vhodným plánováním ušetřit.  

Proč spolupracovat s výrobcem manžetových knoflíčků

Pečlivě sledujeme dění na trhu a snažíme se svým klientům nabízet originální a aktuální reklamní předměty, které budou navíc nejvíce zapadat do jejich marketingového plánu a sdělení. Společně pak můžeme dosáhnout lepších obchodních výsledků.


výrobce reklamních předmětů na zakázku, míru zákazníka

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA ŠITÁ NA MÍRU KLIENTA

dlouholetý výrobce reklamních předmětů na zakázku
dohled na kvalitu přímo u výrobce manžetových knoflíčků

DLOUHOLETÝ SPECIALISTA V OBORU ZAKÁZKOVÉ VÝROBY

DOHLED NA KVALITU PŘÍMO U VÝROBCE


Ten dělá to a ten zas ono. A když dva dělají totéž není to totéž!

Ing. Jan Koukal MBA
zakladatel Gifts Service


Výběr z našich tuzemských klientů
Výběr z našich zahraničních klientů

Další informace od výrobce reklamních předmětů

Potřebujete další informace ke konkrétnímu produktu a máte zájem o zakázkovou výrobu manžetových knoflíčků, spon na kravatu, spon na peníze? Neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na spolupráci. Team Gifts Service


Chcete ohodnotit spolupráci s Gifts Servicem? Napsat recenzi nám můžete na Google.

Přejít nahoru