Výrobce reklamních předmětů na zakázku

Gifts Service – výrobce reklamních předmětů na zakázku

Firma Gifts Service je profesionální a spolehlivý zástupce výrobce unikátních reklamních předmětů na zakázku jako například manžetové knoflíčky, spony na kravatu, spony na peníze, RFID peněženky, odznaky. Zastupujeme výrobce disponující dlouholetou zkušeností v tomto oboru a nejnovějšími technologiemi.

Zakázková výroba reklamních předmětů

Gifts Service se zabývá zakázkovou výrobou předmětů a to nejen reklamních již od roku 2005. Tato specializace nám umožňuje být v daném segmentu profesionály a nashromážděné zkušenosti nám pomáhají eliminovat chyby a kvalitativní problémy. Našimi zákazníky jsou reklamní agentury i koncový zákazníci.

Naším cílem je dlouhodobá strategie, a proto žádné reklamní agentuře nehrozí, že bychom jakkoli kontaktovali koncového zákazníka.

Konkurenční výhody výrobce reklamních předmětů

Vzhledem k našim zkušenostem a unikátnímu zázemí si můžeme dovolit nabídnout garanci nejnižší ceny. Disponujeme pobočkami v České republice, dále Německu, Polsku, Maďarsku, Rumunsku, Číně a Hong Kongu. Jak dosáhnout na nejnižší cenu reklamních předmětů? Klíčem k úspěchu je plánování. Nejčastější chybou, která vede ke zbytečným nákladům je absence plánování. Doprava u některých předmětů tvoří až 2/3 ceny a z toho je patrné jak mnoho lze vhodným plánováním ušetřit.  

Proč spolupracovat s výrobcem reklamních předmětů

Sledujeme dění na trhu a snažíme se svým klientům nabízet originální a aktuální reklamní předměty, které budou navíc nejvíce zapadat do jejich marketingového plánu a sdělení.

Zakázková výroba předmětů na míru

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA ŠITÁ NA MÍRU KAŽDÉHO KLIENTA

Specialista v oboru zakázkové výroby

DLOUHOLETÝ SPECIALISTA V OBORU ZAKÁZKOVÉ VÝROBY

DOHLED NA KVALITU PŘÍMO U VÝROBCE


Ten dělá to a ten zas ono. A když dva dělají totéž není to totéž!

Ing. Jan Koukal MBA
zakladatel Gifts Service


Výběr z našich spokojených tuzemských klientů
Výběr z našich spokojených zahraničních klientů