Spony na peníze

Co jsou spony na peníze?

Spony na peníze slouží k sepnutí peněz, a proto budete mít své bankovky pohromadě v kapse. Spony na peníze se v posledních letech stávají více a více moderním doplňkem spousty mužů. Jsou praktické zejména pro muže, kteří neradi nosí peněženky. Díky nim můžete zapomenout na těžké peněženky. Spony na peníze jsou také vhodné na společenské akce, kdy není místo pro Vaši běžně nošenou peněženku a zároveň chcete mít své peníze pohromadě a ochráněné před ztrátou .

Spony na peníze mohou sloužit i jako skvělý doplněk. Spony na peníze se vyrábí z celé řady materiálů. Mezi velmi oblíbený a zároveň cenově dostupný patří chirurgická ocel. Je možné si spony na peníze opatřit i ze svého oblíbeného materiálu jako například stříbro či zlato. Spony na peníze mohou být jednoduché, vzorované, zdobené kamínky, záleží jen na vkusu každého.

Spona na peníze čtyřlístekOcelová spona na bankovkySpona na bankovky ocel

Proč koupit spony na peníze?

 

Spony na peníze z chirurgické oceli jsou velice odolné proti zničení, změně barvy díky vlivům vnějšího prostředí atd. Tyto skvělé vlastnosti mají spony na peníze díky odolnému materiálu – chirurgická ocel. Spony na peníze si můžete jednoduše zakoupit v našem internetové obchodě – Eva´s ocelové šperky a bižuterie – www.ocelove-sperky.eu. Kromě spon na peníze si v našem eshopu můžete vybrat i ze široké řady manžetových knoflíčků či spon na kravaty.

Proč i Vy potřebujete spony na peníze?

Spony na peníze na sobě můžou mít znak klubu, do kterého patříte, nebo školy, kam jste chodili, nebo dokonce logo společnosti. Spony na peníze se můžou použít jako reklamní předmět nebo třeba jako připomínka nějaké události. Proč nepoužít spony na peníze jako dekorativní a zároveň vysoce praktický reklamní předmět, který si mnoho lidí rychle oblíbí?

Některé důvody proč naše společnost nabízí spony na peníze:

1. Spony na peníze mohou být součástí každodenního života

I když se to nemusí zdát, spony na peníze jsou mezi mnoha muži velmi oblíbené.

2. Spony na peníze mají svůj unikátní styl

Pokud si Vaše společnost vybere spony na peníze, zjistíte, že máte na výběr z mnoha stylů. Můžete vybrat takový, který dodá majiteli spony na peníze na vážnosti a důležitosti, reprezentativnosti nebo třeba i vtipu. Je mnoho variant, ze kterých můžete vybírat, a tak si i Vaše společnost může najít ty spony na peníze, které Vám budou přesně vyhovovat.

3. Spony na peníze jsou malé

Díky své malé velikosti jsou spony na peníze geniálním reklamním předmětem. Můžou být snadno přibaleny do Vašeho kufříku nebo aktovky, ať jdete Vaši společnost reprezentovat jen přes ulici nebo třeba na druhý konec světa. Malé rozměry dělají ze spony na peníze skvělou reklamu, kterou s sebou můžete vzít na konference, sjezdy, promo akce nebo kamkoliv se Vaše společnost vydá představovat sebe a své produkty. I Vámi oslovený potencionální zákazník nebo obchodní partner jistě ocení, že spony na peníze nejsou rozměrné. Můžete si být jisti, že nezůstanou v hotelovém pokoji, protože se prostě už nevešly do kufru.

Spony na peníze

Stejně jako u manžetových knoflíčků či spon na kravatu Vám nabízíme naše kvalitní spony na peníze. Naše spony na peníze mohou být upraveny na míru s jakýmkoliv designem, který si budete přát. Můžeme použít některý z už existujících designů spon na peníze nebo si můžete vybrat takové, které budou mít Vaše firemní barvy, logo nebo grafiku.