Spony na kravatu na zakázku

SPONY NA KRAVATU NA ZAKÁZKU

Spony na kravatu na zakázku jako reklamní předmět

Být povědomou značkou na trhu je jednou z nejdůležitějších faktorů v obchodním světě. spony na kravatu na zakázkuTéměř každý obchodník nosí oblek s kravatou, což je skvělá příležitost pro Vás, jak propagovat svojí firmu či značku. Spony na kravatu, které pro Vás na zakázku vyrobíme mohou totiž skvěle zaujmout místo na kravatách Vašich obchodníků či obchodních partnerů. Reklamní spony na kravatu na zakázku jsou luxusním předmětem k propagaci a reprezentaci firmy.
Jednoduše nás kontaktujte a poptejte výrobu spony na kravatu na zakázku. Naše firma je zástupce výrobce a proto je možné vyrobit spony na kravatu na zakázku přesně dle Vašich představ.

Spony na kravatu na zakázku jsou luxusní a zároveň vysoce praktický reklamní předmět, který si každý muž rychle oblíbí.

Spony na kravatu na zakázku – materiály a nabídka

Spony na kravatu na zakázku jsou často vyrobené z mědi, mosazi nebo nerezové oceli. Z naší nabídky si sami můžete udělat představu jak dekorativně a zajímavě mohou takové spony na kravatu působit. Spony na kravatu na sobě můžou mít na zakázku znak klubu, do kterého patříte, nebo školy, kam jste chodili, nebo dokonce logo společnosti. Pomocí spony na kravatu se tak dává najevo členství v nějakém klubu, firmě nebo třeba i armádě. Spony na kravatu se můžou použít jako reklamní předmět nebo třeba jako připomínka nějaké události.

Elegantní spony na kravatu na zakázku

Elegantní spony na kravatu na zakázku

Elegantní spony na kravatu klasického vzhledu jsou skvělé jako dárkový reklamní předmět pro Vaše obchodní partnery. Tyto spony na kravatu mohou být na zakázku opatřeny ornamentem v různých tvarech.
Velikost: na zakázku
Položka č.: GS-TC001
Materiál: nerezová ocel, mosaz, měď
Min. objednávka: 100 ks
Cena: zaslat poptávku

Klasické spony na kravatu na zakázku s rytinou

Klasické spony na kravatu na zakázku s rytinou

Klasické spony na kravatu, které mohou být na zakázku opatřeny jednoduchou rytinou například ve tvaru loga, značky či nápisem. Tyto spony na kravatu jsou velice trvanlivé a praktické.
Velikost: na zakázku
Položka č.: GS-TC002
Materiál: nerezová ocel, mosaz, měď
Min. objednávka: 100 ks
Cena: zaslat poptávku

Spony na kravatu na zakázku s logem

Spony na kravatu na zakázku s logemSpony na kravatu na zakázku s logem jsou nejlepším způsobem na propagaci. Logo je vkusně umístěno na přední části spony na kravatu a Vaše logo bude tak neustále na očích.
Velikost: na zakázku
Položka č.: GS-TC003
Materiál: nerezová ocel, mosaz, měď
Min. objednávka: 100 ks
Cena: zaslat poptávku

Unikátní spony na kravatu na zakázku

Unikátní spony na kravatu na zakázkuNa zakázku dokážeme také vyrobit unikátní spony na kravatu, které budou originálního designu a budou se lišit od ostatních klasických spon na kravatu. Záleží jen na Vás jaké spony na kravatu si navrhnete.
Velikost: na zakázku
Položka č.: GS-TC004
Materiál: nerezová ocel, mosaz, měď
Min. objednávka: 100 ks
Cena: zaslat poptávku

Proč spony na kravatu na zakázku jako reklamní předmět?

1. Spony na kravatu jsou důležitou částí oděvu

I když se to nemusí zdát, spony na kravatu jsou mezi mnoha muži velmi oblíbené, obzvlášť pokud se zrovna oblékají kvůli nějaké významné události. Je to nejen krásný ale i praktický doplněk, který zabrání mnoha nepříjemnostem (už žádné kravaty namočené do polévky). Spony na kravatu přidají k gentlemanově vzhledu punc profesionality. Spony na kravatu můžou být použity při slavnostních příležitostech nebo i každý den v práci.

2. Spony na kravatu mají svůj unikátní styl

Pokud si Vaše společnost vybere spony na kravatu, zjistíte, že máte na výběr z mnoha stylů. Můžete vybrat takový, který dodá majiteli spony na kravatu na vážnosti a důležitosti, reprezentativnosti nebo třeba i vtipu. Je mnoho variant, ze kterých můžete vybírat, a tak si i Vaše společnost může najít ty spony na kravatu, které Vám budou přesně vyhovovat.

3. Spony na kravatu jsou malé

Díky své malé velikosti jsou spony na kravatu geniálním reklamním předmětem. Můžou být snadno přibaleny do Vašeho kufříku nebo aktovky, ať jdete Vaši společnost reprezentovat jen přes ulici nebo třeba na druhý konec světa. Malé rozměry dělají ze spony na kravatu skvělou reklamu, kterou s sebou můžete vzít na konference, sjezdy, promo akce nebo kamkoliv se Vaše společnost vydá představovat sebe a své produkty. I Vámi oslovený potencionální zákazník nebo obchodní partner jistě ocení, že spony na kravatu nejsou rozměrné. Můžete si být jisti, že nezůstanou v hotelovém pokoji, protože se prostě už nevešly do kufru.

Spony na kravatu nošení a historie

Spony na kravatu jsou krásným doplňkem vázanky. Efektivně ji přicvaknou k lemu košile a zabrání jí tak, aby Vám překážela při pohybu nebo se pletla tam, kam nemá. Spony na kravatu Vám tak zajišťují čistý a profesionální vzhled. Také zde platí zásada střídmosti, i když její umístění na vizuálně exponovaném místě láká k větší zdobnosti. Sponu si nasunete na Vaši hedvábnou kravatu a připevníte mezi dva knoflíky na Vaší košili. Ať si vyberete jakýkoliv styl spony na kravatu ujistěte se, že barva sedí ke zbytku oblečení. Zamyslete se nad ostatními barvami Vašeho oblečení a vyberte tu pravou sponu na kravatu!

Už okolo roku 1920 se spony na kravatu staly velmi populární a od té doby se těší oblibě mnoha podnikatelů a manažerů, kteří jsou zvyklí nosit oblek jako svou pracovní “uniformu”.

Proč i Vy potřebujete spony na kravatu na zakázku?

Stejně jako u manžetových knoflíčků Vám nabízíme naše kvalitní spony na kravatu. Naše spony na kravatu mohou být upraveny na míru s jakýmkoliv designem, který si budete přát. Můžeme použít některý z už existujících designů spon na kravatu nebo si můžete vybrat takové, které budou mít Vaše firemní barvy, logo nebo grafiku.

Zaujala Vás naše nabídka a chcete si nechat na zakázku vyrobit své vlastní firemní spony na kravatu? Kontaktujte nás pro cenovou nabídku na emailu: info@predmetyreklamni.eu