Reklamní tématické manžetové knoflíčky

Reklamní manžetové knoflíčkyTématické reklamní manžetové knoflíčky nabídka skladem

Hledáte originální a luxusní dárek? Vítejte na stránce, kde naleznete tématické a klasické reklamní manžetové knoflíčky v nejširší nabídce na českém internetovém trhu. Naší specializací jsou tématické manžetové knoflíčky, které lze snadno využít jako reklamní dárek.


Nabídka knoflíčků s motivy příroda na Eva's shopu
FAUNA A FLÓRA
Nabídka knoflíčků s motivy zbraně a nástroje na Eva's shopu
ZBRANĚ A NÁSTROJE
Nabídka knoflíčků s motivy hudba na Eva's shopu
HUDBA

Reklamní manžetové knoflíčky se sportovními motivy
SPORT
Reklamní manžetové knoflíčky profese a hobby
PROFESE A HOBBY
Reklamní manžetové knoflíčky státní vlajky
STÁTNÍ VLAJKY A VLAJKY
Nabídka knoflíčků s motivy na téma motorismus na Eva's shopu
ZNAČKY AUT A MOTORISMUS
Reklamní manžetové knoflíčky kulinářství a gastronomie
GASTRONOMIE A KULINÁŘSTVÍ
Reklamní manžetové knoflíčky jachtařské a námořnické
JACHTAŘSKÉ A NÁMOŘNICKÉ

Reklamní manžetové knoflíčky funkční a hýbací
FUNKČNÍ A HÝBACÍ
Manžetové knoflíčky s textem či symboly
S TEXTEM A SYMBOLY
Reklamní klasické manžetové knoflíčky
STARÁ DOBRÁ KLASIKA
Reklamní manžetové knoflíčky s motivy film, seriály a hrdinové
FILMY, SERIÁLY A HRDINOVÉ.
Reklamní dřevěné manžetové knoflíčky
DŘEVĚNÉ
Manžetové knoflíčky na svatbu
SVATEBNÍ
Nabídka knoflíčků letadla a letectví na Eva's shopu
LETADLA A LETECTVÍ
Polotovary na reklamní manžetové knoflíčky
POLOTOVARY
Reklamní textilní manžetové knoflíčky
TEXTILNÍ

Eva's shop internetový obchod eva-s.eu

Náš kompletní skladový sortiment můžete shlédnout v internetovém obchodu Eva´s shop, kde naleznete manžetové knoflíčky za maloobchodní ceny.


V případě, že máte zájem o odběr většího množství manžetových knoflíčků nebo chcete vyrobit vlastní tématické manžetové knoflíčky či firemní manžetové knoflíčky na zakázku neváhejte nás kontaktovat s konkrétní poptávkou a my pro Vás vytvoříme cenovou nabídku.


ZAŠLETE NÁM NEZÁVAZNOU POPTÁVKU

*povinná poleTématické manžetové knoflíčky a trocha historie

První náznaky čehosi, co by se dalo považovat za manžetové knoflíčky jsou patrné již na egyptských hieroglyfech nalezených v Tutanchamónově hrobce. Kolem roku 1700 se objevily první manžetové knoflíčky, které byly bohatě zdobené, velice dekorativní, vyráběné ze zlata nebo stříbra, osazené drahými kameny nebo diamanty a velmi drahé a luxusní. V té době se manžetové knoflíčky vyráběly pouze ručně a mohli si je dovolit jen šlechtici a bohatí měšťané. Okolo roku 1840 se objevily první košile s tzv. francouzskými manžetami, to jsou manžety, které se přehýbají a následně se spínají manžetovými knoflíčky – tak, jak se vyrábějí dodnes.

Pravděpodobně největší rozmach zaznamenaly manžetové knoflíčky od 20. let do začátku 60. let 20. století. Košile na manžetové knoflíčky byly na vrcholu a např. produkce jediného výrobce – americké společnosti Swank Inc. – dosahovala neuvěřitelných 12 milionů párů ročně. Od šedesátých let 20. století počíná krize manžetových knoflíčků. Souvisí to s celkovým uvolněním a zjednodušením pánského oblečení. Košile na manžetové knoflíčky byly téměř úplně nahrazeny košilemi se zapínáním manžety na jeden, dva či tři knoflíčky, přišité přímo ke košili. V posledních několika letech je zcela zřetelné, že manžetové knoflíčky zažívají obrovský comeback. Dnes se manžetové knoflíčky rozšiřují i na dámské halenky a přestávají tedy být módním doplňkem vyhrazeným jen mužům. Staly se rychle populární mezi všemi, kteří nosí oblek a nebaví je jen stále to stejné nudné zapínání košile. Takoví lidé chtějí svému vzhledu dát styl a toho dosáhnou právě s pomocí manžetových knoflíčků. V posledních letech se dostávají do popředí též tématické manžetové knoflíčky. 

Reklamní tematické manžetové knoflíčky, spony na peníze, spony na kravaty na zakázku a další luxusní reklamní dárky.